Vizyon Misyon

Vizyonumuz

Tekstil sektöründe, yerli ve global pazarda çağdaş, inovatif ve kurumsal anlayışla, tek lokasyonda entegre üretim yapan ve sürdürülebilir teknoloji üreterek yeni ufuklar açan bir dünya markası olmak.

Misyonumuz

Müşteri beklenti ve taleplerini merkez odaklı alarak, iyileştirmeye açık tüm süreçlerimiz ile yüksek kalite, hızlı servis ve yenilikçi çözümler sağlamak. Toplumumuzun ihtiyaçlarına sosyal projelerle destek vermek. Her şeyden önce çalışanlarıyla bir aile olma bilinci içerisinde, tüm ekibinin yaratıcılığını ve verimli çalışmalarını teşvik eden teknoloji ile desteklenmiş çalışma platformunu temin etmek. Tek lokasyonda entegre üretimi sağlarken arge ve tasarım faaliyetleri ile, bilişim teknolojilerinin desteğiyle ev tekstilinde ve teknik tekstilin çeşitli alanlarında çalışmalar sürdürerek global sektöre ve kurumumuza katkı sağlamak. Kurum içi ve kurum dışı bilgi güvenliğinin öneminin farkında olarak Bilgi güvenliği yönetim sisteminin devamlılığını sağlamak. Çevre bilincini oluşturarak yaygınlaşmasını sağlamak.

Kalite Politikamız

Harput Holding olarak, belirlenmiş olan faaliyet alanlarındaki operasyonlarını ve süreçlerini kalite anlayışı içerisinde yürütmeyi, T.C. Anayasası ve ilgili taraf olunan Uluslararası sözleşmeler altındaki ilgili kanun maddeleri, faaliyetlerine ilişkin bakanlık ve kurumların çıkardığı önerge, mevzuat, bildirim ve diğer şartlara uymayı, Müşteri beklenti ve isteklerini karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı, Kalite-proses ekseninde üretimini, kurumsal yapısını sürekli iyileştirmeyi, Müşteri taleplerini karşılayabilmek amacı ile kurum içi sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmayı, Tedarikçilerinin kalite yönetim sistemine uygun çalışmalarını desteklemeyi ve teşvik etmeyi, Şirketin hedeflerine yönelik tüm çalışanlarının katılımını sağlamayı taahhüt ederiz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Posta Abonemiz Olun!

E-Posta bültenimize abone olun Harput Holding'le gelişmelerinden bilgi sahibi olun.